CUPA PIZARRAS Benelux op Futurebuild Brussel: Natuurleien in het hart van duurzame innovatie
Het team van CUPA PIZARRAS Benelux had het genoegen om deel te nemen aan de eerste editie van de Futurebuild-beurs in Brussels Expo. Dit evenement, dat al stevig verankerd is in Londen, zet innovatieve en duurzame bouwmaterialen in de kijker en helpt zo de toekomst van de bouwsector vorm te geven.
Dirk Fontaine, marktleider Benelux bij CUPA PIZARRAS, benadrukt het belang van de aanwezigheid van Cupa Pizarras op deze beurs:
Leisteen is een 100% natuurlijk materiaal dat uitsluitend op mechanische wijze wordt gewonnen, zonder toevoeging van synthetische producten. Dankzij zijn uitzonderlijke duurzaamheid, die meer dan een eeuw meegaat, is het een ideale oplossing voor verantwoord bouwen. Onze aanwezigheid op deze beurs sluit dan ook perfect aan bij deze visie.
CUPA PIZARRAS zet zich in om bouwprofessionals te voorzien van oplossingen voor zowel daken als gevels dankzij het CUPACLAD-systeem. Leisteen brengt renovatieprojecten naar een hoger niveau en past perfect bij zowel traditionele architectuur als moderne, gedurfde ontwerpen.
Heb je een project? Er is altijd een leisteen die bij je past. Cupa Pizarras staat klaar om je te begeleiden bij de realisatie van je projecten. Neem contact met ons op en geef samen karakter aan jouw gebouwen!